hirdetés

Gyere KAMPÁNY MENEDZSERnek a Caféhoz!

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

A kisujjadban van a projektkezelés és szívesen dolgoznál banki ügyféllel? Tudod mi az a brief és kezeltél már budget-et? Akkor várjuk a jelentkezésed!
favourite
Cégnév
Café Communications Kft.
Elvárások
- Rendelkezz felsőfokú gazdasági és/vagy marketing szakirányú végzettséggel;
- Legyen reklámügynökségnél vagy megrendelői oldalon, hasonló pozícióban szerzett több éves releváns tapasztalatod;
- Szeress és tudj csapatban, projekt alapon dolgozni;
- Kihívás esetén a megoldást keresd a problémák helyett;
- Legyél önálló, proaktív és precíz;
- Magyar mellett angolul is tudj tárgyalásokat folytatni.
Amit ajánlunk
Innovatív és inspiráló projektfeladatok mellett lehetőséged lesz fejlődésre és tanulásra egy stabil hátterű cégnél, modern irodai környezetben, tervezhető munkaidővel és home office lehetőséggel.
Feladatok
- Banki ügyfelünk termék támogató integrált és digitális kampányainak teljes körű menedzselése a briefingtől a visszamérésig;
- Napi szintű, szoros együttműködés üzleti megrendelőkkel, kreatív és média ügynökségekkel és beszállítókkal;
- Aktivitásokhoz kapcsolódó budget management és projekt adminisztráció.
Előny
- Banki területen vagy pénzintézetnél szerzett tapasztalat;
- Kreativitás.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok