hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Senior Account Manager

Marketing / Média > Rendezvényszervezés

Senior Account Managert keres a Mediator!
favourite
Elvárások
•legalább 4 éves reklámügynökségi tapasztalat
•precíz, alapos vagy, szereted az adminisztrációt is
•stratégiai szemlélet
•jól kommunikálsz magyarul és angolul (mind szóban, mind írásban)
•házon belül és az ügyfelekkel, alvállalkozókkal is könnyen megtalálod a hangot
•jól tudsz prezentációkat készíteni és előadni
•csapatban is és egyedül is jól dolgozol
Amit ajánlunk
•versenyképes fizetés
•kellemes munkakörülmények, fiatalos csapat
•változatos, izgalmas projectek
•jó társaság, napos terasz és kutyabarát iroda
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Egyéb