hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Toborzás vezető

HR > Vezető

Toborzási osztályunkra keressük új, megbízható, jófej kollégánkat az euCSOPORT-hoz.
favourite
Elvárások
Felsőfokú végzettség (szakirányú előny: marketing, kommunikáció, HR)
HR terület iránti elkötelezettség, igény a tanulásra és a szakmai fejlődésre
Minimum 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
Önállóság, szervező készség
Pozitív, dinamikus személyiség
Pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
B kategóriás jogosítvány
Amit ajánlunk
Versenyképes bérezés és egyéb juttatási csomag
Képzések és fejlődési lehetőség
Rugalmas munkavégzés
Fiatal, dinamikus csapat
Barátságos, modern munkakörnyezet
Folyamatosan innovációra törekvő vállalat
Állatbarát munkahely
Feladatok
Toborzási stratégia fejlesztése, tervezése, megvalósítása
Közösségi média kampányok stratégiai és taktikai tervezés
A diák- és a kölcsönzési és közvetítési üzletággal együttműködve a potenciális munkavállalók szervezéséhez szükséges adatbázis felépítése, annak karbantartása
Kapcsolattartás munkaügyi központokkal, felsőoktatási intézményekkel
Hetente aktuális hirdetések megjelentetésének megszervezése, szakmai színvonalon biztosítása
Toborzási projektek menedzsmentje
Online és offline toborzási csatornák felkutatása
Álláshirdetések kreatív szerkesztése, feladása
Kapcsolattartás, együttműködés állásportálokkal, munkaügyi központokkal
Munkaerőpiac feltérképezése, monitorozása
Előny
Adobe programok ismerete (Ps, Ai)
Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás szóban, írásban
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok