hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

ACCOUNT EXECUTIVE

Marketing / Média > Értékesítés, account

Ügyfélkapcsolati osztályunkra keressük lelkes, produkcióban jártas Account Executive kollegánkat!
favourite
Teljes szöveg
Feladataid a következők lennének:
• önálló munkák mellett az Account csapat munkájának segítése a projektek teljes körű megvalósításában – kampányokhoz és egyéb ügyféligényekhez kapcsolódó előkészítés, szervezés, koordináció és adminisztráció
• a projektekkel kapcsolatos határidők betartása és betartatása
• napi kapcsolattartás az ügyféllel és stúdiókkal, utómunka feladatok teljeskörű menedzsmentje

Elvárásaink az ideális jelölt felé:
• 1-2 éves reklámügynökségi vagy produkciós tapasztalat
• ATL kampányok projekt-menedzsmentjében szerzett jártasság
• brand-menedzsmentben / marketing stratégiában szerzett tapasztalat előnyt jelent
• tárgyalóképes angol nyelvtudás
• precíz adminisztráció és projektmenedzsment, egy kifejezetten pörgős kategóriában, gyakori produkciós feladatokkal
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, és PowerPoint)

Amit kínálunk:
• fejlődési lehetőség nagy márkákon és integrált projekteken
• profi és tapasztalt csapat, akiktől érdemes tanulni
• versenyképes fizetés és stabil ügynökségi háttér
• kreatív, inspiráló közeg, kellemes irodai környezet
• rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye: VMLY&R iroda, Budapest – MOM Park Irodaház
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Egyéb