hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Designer pozíciók a Portfolio Csoportnál

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Magyarország vezető internetes gazdasági hír- és adatszolgáltatója, bővülő design csapatába keres új kollégákat az alábbi pozícióra: DESIGNER
favourite
Teljes szöveg
Kezdd az új évet nálunk!
Feladatok
Portáldesign, azaz részvétel a folyamatos fejlesztésekben. Konferenciáinkhoz online és print anyagok tervezése. Magazinjainkba hirdetések, címlap, infografikák készítése. Munkaidő heti 40 óra.
Érdekel? Először nézd meg, mivel foglalkozunk - itt: http://www.portfoliocsoport.hu

Portáljaink: Portfolio.hu, Agrarszektor.hu, Penzcentrum.hu, HelloVidek.hu

Konferenciáink: https://www.portfolio.hu/rendezvenyek

• az Adobe programokat professzionálisan használod (Photoshop, Illustrator, InDesign),
• tapasztalt vagy online és print tervezésben,
• minimum 3 év munkatapasztalattal rendelkezel,
• kiváló időgazdálkodással, szervezetten, dolgozol és önállóan priorizálsz feladatokat dinamikus munkakörnyezetben is.
Előny, ha online portáloknál dolgoztál, szakirányú végzettséged van.
• az Adobe programokat alaposan ismered, (Photoshop, Illustrator, InDesign),
• tapasztalt vagy online tervezésben,
• minimum 1 év munkatapasztalatod van már,
• kiváló időgazdálkodással, szervezetten dolgozol.

Nincs más hátra, küldj egy emailt, írd meg, miért érdekel az állás és mit szeretnél elérni. Tedd elérhetővé számunkra referencia-portfóliódat és szakmai önéletrajzodat!

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés