hirdetés

Bővülő csapatába kampánymenedzsert keres az Adaptive Media!

Marketing / Média > Internet / multimédia / IT

favourite
Cégnév
Adaptive Media
Elvárások
• Precizitás és analitikus rendszerszemlélet
• Remek problémamegoldó képesség
• Technikai affinitás és kitartás
• Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban is
• Az Excel magas szintű ismerete
Feladatok
• Digitális hirdetési kampányok beállítása és menedzselése
• Kampányok felügyelete és optimalizálása
• Riportok és elemzések készítése
• Kapcsolattartás a support csapatokkal
• A kampányokhoz tartozó adminisztrációs folyamatok
Előny
• Ha nyíltan és őszintén állsz a világhoz
• Ha vannak álmaid, de két lábbal állsz a földön
• Ha tudod értékelni és becsülni magadat és kollégáidat egyaránt
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok