hirdetés

Vezető tanácsadó

Marketing / Média > Tanácsadás, PR

A Morpho kommunikációs ügynökség PR, kommunikációs Vezető tanácsadót keres!
favourite
Cégnév
MorphoCom Kft.
Elvárások
-legalább 7 év PR, kommunikációs ügynökségnél szerzett tapasztalat
-ügyfélkapcsolat-tartás
-kiváló kommunikációs- és íráskészség
-élő sajtókapcsolatok
Amit ajánlunk
-változatos ügyfélkör
-szakmai fejlődés támogatása
-fiatalos csapat
-versenyképes csomag
-magánegészségügyi ellátás, rekreációs csomag
Feladatok
-stratégiaalkotás
-ügyfélkezelés
-sajtóanyagok, koncepciók, prezentációk összeállítása
-projektmenedzsment
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok