hirdetés

Junior médiatervező / vásárló

Marketing / Média > Médiatervezés, -vásárlás

Ha szeretnél integrált reklámügynökségnél izgalmas márkákon dolgozni, akkor várjuk jelentkezésedet Junior médiatervező / vásárló pozíciónkra!
favourite
Teljes szöveg
• van 1-2 éves tapasztalatod médiaügynökségi területen
• nem ijedsz meg az angoltól
• te vagy az, aki még a nyaralását is excelben vezeti

Olyan feladatok várnak rád, mint például:
• önálló ügyfélkezelés kisebb projekteken
• senior médiatervezők munkájának támogatása
• médiakampányok rendelése, nyomon követése
• együttműködés a kreatív, PR, social és digital divízió tagjaival

Amit rólunk tudnod kell:

• egy gyorsan fejlődő magyar reklámügynökség média divíziója vagyunk
• a részletek fontosak, de mi komplexen látjuk a feladatokat
• hiszünk az egyéni teljesítményben és a csapatmunkában

Amit ajánlunk
• versenyképes fizetés
• szakmai fejlődés
• laptop és home office lehetőség

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok