hirdetés

Senior Social Media Manager

Marketing / Média > Tanácsadás, PR

A Morpho kommunikációs ügynökség Senior Social Media Managert keres!
favourite
Cégnév
MorphoCom Kft.
Elvárások
-minimum 4 éves releváns tapasztalat
-stratégiaalkotási, hirdetéskezelési tapasztalat
-influencer marketing ismerete
Amit ajánlunk
-változatos feladatok, ügyfelek
-fejlődés támogatása, konferenciákon való részvétel
-versenyképes jövedelem
-szuper iroda
-magánegészségügyi ellátás, rekreációs csomag
Feladatok
-kampányok stratégiai és taktikai tervezése
-social media és influencer marketing megbízások végrehajtása
-kapcsolattartás ügyfelekkel, partnerekkel
-trendek követése
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok