hirdetés

A Forbes magazin művészeti vezetőt keres

Marketing / Média > Grafika, kreatív

2020. január 2-i kezdéssel művészeti vezető keresünk.
favourite
Elvárások
- Több éves, magazinnál szerzett tapasztalat*
- Elhivatottság, alkalmazkodóképesség, tehetség

* Ez nem te vagy és mégis jelentkeznél? Ha úgy érzed, hogy ez életed lehetősége és te csakazértis megmutatod, próbáld meg, de akkor tényleg olyat is mutass a portfóliódban!
Amit ajánlunk
- A magazinkészítés minden szépsége
- Támogató, jófej munkatársak
- Szabad, kreatív szerkesztőség
- Versenyképes fizetés

Feladatok
- A magazin (beleértve a mellékleteket és a különszámokat) művészeti vezetése, vizuális koncepciók, infografikák készítése
- A magazin tördelése, nyomdai előkészítése közösen egy junior munkatárssal

- Az e-mail tárgya legyen: művészeti vezető
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Egyéb