hirdetés

Keressük GRAFIKUSunkat!

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Túlteng benned a kreativitás? Lételemed az alkotás? Bizonyítsd be, hogy rád van szükségünk, keressük bővülő designer csapatunk legújabb tagját!
favourite
Cégnév
Antall József Tudásközpont
Elvárások
• kreatív gondolkodás
• önálló és csapatjátékos is egyben
• megoldás-orientált
• nyitott és proaktív személyiség
• precíz, pontos
• Adobe programok magas szintű ismerete (Photoshop, InDesign, Illustrator)
• szövegtördelésben való jártasság
Feladatok
• vizuális koncepciók kialakítása
• arculat(ok) tervezése programjainkhoz
• offline és online anyagok tervezése
• gifek, kisebb animációk készítése
• kiadványszerkesztés
• borítótervek készítése
• nyomdai kapcsolattartás
Előny
• video szerkesztő és animáció készítő program(ok) ismerete
• web design szerkesztésben való jártasság

A jelentkezés határideje: 2019. december 2. 9:00
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok