hirdetés

Junior Social Manager

Marketing / Média > Marketing manager

A Nitro Communications Kft Junior Social Managerét, Szövegíróját keresi.
favourite
Cégnév
Nitro Communications Kft
Elvárások
• Tartalom előállításban szerzett gyakorlat
• Face, Insta, Szakmai blog és eDM kampányok
• Kommunikációs készséged erős szóban és írásban, röviden, kreatívan és talpraesetten fogalmazol
• Angol nyelvismeret
Amit ajánlunk
• Tapasztalatszerzés több, a digitális marketing fő sodrába tartozó platform használatában, részvétel innovatív marketingkampányok tervezésében és kivitelezésében
• Izgalmas szakmai kihívások és összetett projektek
• Biztos munkahely, fiatalos csapat, inspiráló munkakörnyezet
• Versenyképes fizetés
Feladatok
• Online marketing projektekhez kapcsolódó tartalomgyártás, kreatív szövegírás
• Koncepcióalkotás
• Webszövegírás
• Hírlevelek írása, szerkesztése
Előny
• Online fókuszú kampányok koordinálásában szerzett tapasztalat
• Influencer marketingben szerzett tapasztalat
• Grafikai és videós programok emeltszintű ismerete
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok