hirdetés

Média értékesítő

Értékesítés > Értékesítési manager

A Target Média, a prémium közönségnek sugárzó 90.9 Jazzy Rádió és a Klasszik Rádió 92.1 reklámidejének kizárólagos értékesítője munkatársat keres.
favourite
Elvárások
• Legalább 2 éves médiaértékesítési tapasztalat,
ügynökségi kapcsolattartás során szerzett
tapasztalat előnyt jelent

• Kiterjedt élő kapcsolatrendszer

• Ügyfél igények folyamatos nyomonkövetése, a
sales stratégia kialakításában való aktív
részvétel

• Precíz munkavégzés, pozitív, értékesítés
orientált szemlélet, terhelhetőség

• Ügyfélközpontú gondolkodásmód, magas
szintű kommunikációs készség, csapatszellem
Amit ajánlunk
• Kiemelkedő (teljesítménytől függő) kereseti
lehetőség

• Egy stabil rádiós cég biztos háttere

• Lelkes, fiatalos csapat, barátságos
munkakörnyezet, amit sales munkatársként
magabiztosan képviselhetsz!
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok