hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Senior Tech Project Manager

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

A Nitro, Magyarország meghatározó adatvezérelt sales & marketing ügynöksége fejlesztési projektjei managementjére Senior Tech Project Manager-t keres.
favourite
Cégnév
Nitro Communications Kft
Elvárások
• Proaktív, problémamegoldó mentalitás
• Legalább 5 év tapasztalat digitális projekt management terén
• Legalább erős közép szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
• Pontos, precíz munkavégzés
• Csapatjátékos személyiség
Amit ajánlunk
• Kiváló hangulat, dinamikusan növekvő, rugalmas cégben, egy dinamikusan növekvő területen
• Érdekes, változatos feladatok
• Versenyképes fizetés
Feladatok
• Fejlesztési projektek teljes körű, senior szintű koordinációja (alvállalkozói / saját team taskolása és ügyfél kommunikáció egyaránt)
• Projekt tervek és ajánlatok kidolgozása technológiai projektekben
• Döntés előkészítő anyagok előállítása
• Projekt dokumentációk készítése, adminisztráció
• Részvétel rendszer tervezési folyamatokban, saját fejlesztésű rendszerek architektúrájának kidolgozásában
• Aktív részvétel termékfejlesztési koncepciók és stratégia kidolgozásában
Előny
• Szakirányú végzettség
• Tapasztalat fejlesztői team irányításában / építésében
• Fejlesztői ismerete (elsősorban webes területen): jártasság az alábbi technológiákban: PHP, MySQL, ASP.Net, Java, felhő alapú rendszerek
• Marketing automatizációs rendszerek terén szerzett tapasztalat
• Tapasztalat mobil fejlesztésekben
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok