hirdetés

Senior Account Managert az Adamskyba!

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

Ha úgy érzed szívesen lennél az ország 3. legnagyobb árbevételű ügynökségi csoportjánál manager: http://adamsky.hu/career
favourite
Elvárások
- minimum 5 év ügynökségi tapasztalat
- stratégiai szemléletmód, prezentációs készség
- lelkes hozzáállás, pozitív személyiség,
- terhelhetőség
- alapos, precíz, megbízható munkavégzés,
- kimagasló problémamegoldó képesség
- English is a must
Amit ajánlunk
- profi munkatársak, jó hangulat
- változatos projektek, nagy márkákon is
- igényes munkakörnyezet
- versenyképes fizetés és stabil ügynökségi háttér
- kialakult és aktívan működtetett teljesítményértékelési rendszer
- dinamikus fejlődési lehetőség
- széles ügyfélportfólió
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok