hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Gyere hozzánk PR-esnek!

Marketing / Média > Tanácsadás, PR

Kevés a lehetőség a pozíciódban? Akkor ideje váltani! A FLOW PR-nél a legmenőbb márkák kommunikációján dolgozhatsz: IT/tech, FMCG és még sok egyéb.
favourite
Cégnév
FLOW PR
Elvárások
ügynökségi tapasztalat
jó íráskészség
magabiztos angoltudás
nyitott hozzáállás
precizitás
Amit ajánlunk
kiemelkedő, teljesen bejelentett fizetés
szuper csapat
love brandek
kreatív projektek
rendszeres belső képzések
zöldövezeti iroda
Feladatok
ügyfélkapcsolati munka
sajtómenedzsment
stratégiai tervezés
kampánymenedzsment
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Teljes szöveg
Gyere hozzánk! Nálunk csapatban dolgozhatsz, de meglesz a saját ügyfeled is. Fejlődési lehetőséget és gyors karriert kínálunk a kommunikációs szakma területén.
hr[kukac]flowpr.hu
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok