hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Online marketing munkatársat keresünk

Marketing / Média > Marketing manager

Magyarország vezető sportmarketing cége szakmai tapasztalattal rendelkező online marketing munkatársat keres
favourite
Elvárások
- legalább 2 éves online marketing területen szerzett tapasztalat
- felsőfokú gazdasági végzettség (marketing szakirány előny)
- projektmenedzsment tapasztalat
- kreativitás, proaktivitás,
- erős kommunikációs készség írásban és szóban,
- szakmai angol nyelvtudás
- releváns számítógépes programok és alkalmazások magas szintű ismerete
Feladatok
- Részvétel az online marketing stratégia kidolgozásában
- Tartalommarketing (social média felületeken és saját weboldalakon) a marketing és sales csapattal együttműködve
- Google Ads és Facebook kampányok tervezése menedzselése
- Elemzések, statisztikák készítése, piaci trendek figyelése
Az eseményeink évi kb. 15 alkalommal hétvégi elfoglaltságot is jelentenek.
Előny
- sportos életmód, elsősorban a futás szeretete
- Photoshop és alap HTML ismeret
- adatbázis marketing tapasztalat, PPC ismeretek
Egyéb megjegyzés
Tevékenységünk megismerhető: www.futanet.hu, www.fittarena.hu, www.sparbudapestmaraton.hu weboldalakon.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok