hirdetés

Account Managert keres a DASmedia

Marketing / Média > Marketing manager

A DASmedia csapata keresi új Account tagját. Tiszta szívű és éles eszű csapatjátékost keresünk, akinek van tapasztalata ügyfélkapcsolat-tartásban!
favourite
Cégnév
Das media
Elvárások
- legalább 2+ év reklámügynökségi gyakorlat,
- ismerd és jól kezeld az ügynökségi fejlesztési folyamatokat,
- légy képes a teljes projektet kézben tartani a brieftől a leadásig,
- már van tapasztalatod nagyobb projekt menedzselésében, részt vettél integrált kampányfejlesztésben és megértetted a programozókat is,
- ügyfélközpontúság,
- megbízható projektvezetési készség,
- jó kapcsolatteremtő- és szervező képesség,
- munkabírás, terhelhetőség,
- jó problémamegoldó készség,
- angol nyelvtudás.
Amit ajánlunk
- fejlődési lehetőség,
- fiatalos, lelkes csapat,
- széles ügyfélportfólió,
Feladatok
- kampány fejlesztések koordinációja,
- kapcsolattartás az ügyfelekkel, alvállalkozókkal
- kampányok stratégiai tervezése
- napi együttműködés a kreatív, az online és a produkciós csapattal,
- projekt timingok felállítása és betartatása
Előny
Szlovák, Cseh nyelvtudás
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok