hirdetés

Junior online marketing munkatárs

Marketing / Média > Marketing asszisztens

Marketing csapatunkba keresünk olyan lelkes munkatársat, aki szeretne akár önállóan termékeket kezelni és kampányokat megvalósítani.
favourite
Cégnév
Ringier Axel Springer Magyarország
Elvárások
- Hasonló területen szerzett legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat
- Legalább 1 éves tapasztalat Google és Facebook hirdetések tervezésében, kezelésében
- Google rendszerek felhasználói szintű ismerete (pl. Analytics)
- Kreativitás, jó kommunikációs készség
- Középszintű angol nyelvtudás
- Megbízhatóság, pontosság, nagyfokú önállóság
- Proaktív gondolkodásmód
- Kiváló problémamegoldó képesség és szervezőkészség
Amit ajánlunk
- Versenyképes juttatási csomag
- Szakmai rendezvényeken, konferenciákon történő részvétel
- Céges mobil, laptop
- Kiváló munkahelyi légkör
- Fiatal, lendületes csapat
Feladatok
- Marketing aktivitások online megjelenésének tervezése, erősítése és lebonyolítása: timing, webes felület, microsite, kreatívok, támogató média kampány, social média kampány, utókövetés
- Marketing aktivitásokhoz kapcsolódó online PR cikkek előállítása
- Online termékek népszerűsítésére szolgáló aktivitások tervezése és megvalósítása
- Marketing akciók során gyűjtött adatbázisok hasznosítása marketing aktivitások vagy nyereményjátékok során, EDM
- Hírlevelek készítése, kiküldése, utókövetése
- Online felületeken alkalmazandó kreatívok tervezésében való részvétel, grafikusok briefelése, kreatívok hatékonyságának tesztelése
- Online felületek, aloldalak tervezésében való részvétel, fejlesztők/IT kollégák briefelése, oldalak hatékonyságának tesztelése
- Social media aktivitások tervezése és lemenedzselése, postok gyártása, cikkírás
- Kapcsolattartás a különböző részlegekkel, projekt koordináció
Előny
- Online ügynökségi és/vagy ügyfél területen szerzett tapasztalat
- PR területen szerzett tapasztalat
- Marketing automatizmusok működtetésében szerzett tapasztalat
- Média területen szerzett tapasztalat, médiapiac ismerete
- Azonnali kezdés
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Ha jelentkezni szeretnél hozzánk, akkor küldd el az önéletrajzodat nettó fizetési igényed megjelölésével!
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok