hirdetés

Head of sales

Marketing / Média > Értékesítés, account

Keressük leendő munkatársunkat Head of Sales pozícióba!
favourite
Elvárások
Televíziós értékesítési területen szerzett több éves tapasztalat
Bevételi terv elkészítésében és végrehajtásában szerzett tapasztalat
Élő kapcsolatrendszer, motiváció, referencia
Amit ajánlunk
Kiemelt kereseti lehetőség
Önálló munkavégzés, felelősségteljes feladatok
Több, mint 15 éves múltra visszatekintő vállalalti háttér
Kreatív csapat, igényes, belvárosi munkakörnyezet
Feladatok
Különböző tematikákra épülő televíziós produkciók médiafelületeinek értékesítése
Értékesítési tervek megvalósítása
Új partnerek felkutatása, ügyfélkör bővítése
Ajánlatok, riportok készítése
Tárgyalásokon való részvétel, prezentáció
Ügyfélkezelés és kapcsolatápolás
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok