hirdetés

Legyél a Mediator PR-menedzsere!

Marketing / Média > Tanácsadás, PR

Bővülő PR csapatába ügynökségi tapasztalattal rendelkező, lendületes PR-menedzser munkatársát keresi a Mediator.
favourite
Cégnév
Mediator
Elvárások
• legalább 3 éves ügynökségi tapasztalat
• kiváló kommunikációs készség
• stratégiai szemlélet
• magabiztos angolnyelv-tudás
• precizitás
Amit ajánlunk
• versenyképes fizetés
• kellemes munkakörülmények, fiatalos csapat
• változatos, izgalmas projektek
• kutyabarát munkahely és napos terasz
Feladatok
• sajtóanyagok, kommunikációs tervek és prezentációk összeállítása
• médiakapcsolatok kezelése és építése
• a projektekhez kapcsolódó adminisztráció
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok