hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Junior account manager kollégát keresünk!

Marketing / Média > Értékesítés, account

Ha 1-2 éves ügynökségi tapasztalatod során integrált kampányokban vettél részt, és akár kisebb projekteket önállóan menedzseltél, jelentkezz hozzánk!
favourite
Elvárások
- Önálló, igényes és gyors munkavégzés
- Nagyfokú precizitás, határidők betartása
- MS Office eszközök professzionális használata (Excel, Word)
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Proaktivitás
- 1-2 éves ügynökségi tapasztalat
- Felsőfokú végzettség
Amit ajánlunk
- A szektorban versenyképes fizetés
- Tanulási és fejlődési lehetőség
- Dinamikus, teljesítményorientált csapat
- Lendületes, fiatalos munkakörnyezet
- Kutyabarát munkahely
Feladatok
- Ügyféllel való közvetlen kapcsolattartás
- Önálló projektmenedzsment
- Aktív részvétel az ajánlatok, prezentációk, kampányok előkészítésében és kivitelezésében
- Account managerek munkájának támogatása
Előny
- FMCG szektor ismerete
- Angol nyelvtudás
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok