hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

CRM Account Manager

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

Ha kiemelkedően menedzselsz direkt és digitális marketing kampányokat, ráadásul állandóan azon jár az agyad, hogy miképp lehetne javítani a partnerein
favourite
Cégnév
Crome Communication
Elvárások
- Legyen egyetemi, vagy főiskolai végzettséged
- Folyékonyan, magabiztosan beszélj angolul (C1)
- Legyen tapasztalatod account manager-i, vagy CRM project manager-i pozícióban
- Képes legyél párhuzamosan menedzselni projekteket és priorizálni azokat
- Legyél precíz, önálló, megbízható
- Magabiztos számítógépes és Microsoft Office ismeretekkel bírj
- Tűzön-vizen át is magas színvonalú és hatékony megoldásokra törekedj
Amit ajánlunk
Mit nyújtunk?

- Függetlenséget, ugyanakkor erős csapattámogatást
- Kulcsszerepet egy prémium márka ügyfélkommunikációjának az alakításában
- Versenyképes fizetést és bónuszokat
- Stabil, megbízható, folyamatosan fejlődő üzleti hátteret
- Változatos, kihívást jelentő szakmai feladatokat
- Családias cégben nyugodt légkört
Feladatok
CRM Account Managerként direkt és digitális marketing szolgáltatások nyújtásáért felelsz a közép-európai régió helyi BMW leányvállalatai részére. A feladat ellátásához az általunk működtetett ügyfélszolgálati, adatbázis menedzsment, valamint direkt és digitális marketing erőforrásainkra, továbbá a BMW ügyfél és potenciális vásárlói adatbázisára támaszkodhatsz.

- Napi kapcsolattartás a helyi BMW képviselet CRM és Marketing részlegével
- Kampányok és megoldások tervezése az ügyfél üzleti és kommunikációs céljainak eléréséhez
- Kommunikációs projektek menedzselése
- Kampányban érintett házon belüli erőforrások és alvállalkozók koordinálása
- Szoros együttműködés az ügyfélkapcsolati központ és az adatbázis csapat vezetőivel
- Ügyfél és menedzsment riportok készítése
Előny
- Ha van tapasztalatod autóipari marketing projektek menedzselésében
- Ha CRM alapú kommunikációs projektekben is részt vettél
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok