hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

A Freelusion 3D grafikust/animátort keres

Marketing / Média > Grafika, kreatív

A Freelusion 3D grafikust/animátort keres projekjeihez. Csatlakozz csapatunkhoz, ha szeretnél részt venni kimagasló nemzetközi show produkciókban!
favourite
Cégnév
Freelusion Kft.
Elvárások
• fizikai törés és részecske szimulációs tapasztalat (különösen folyadék, füst és tűz)
• motion graphics tapasztalat
• hatékony és kreatív hozzáállás
• gyártási folyamatok ismerete
• épületvetítési tapasztalat előny
Amit ajánlunk
• folyamatos fejlődési lehetőségek és kihívások
• változatos feladatok innovatív környezetben
• kreatív feladatok világszínvonalú produkciókban
• inspiráló irodai légkör és nagyszerű csapat
Feladatok
• 3D jelenetek tervezése, animáció és előkészítés rendereléshez (3Ds Max, Cinema4D, Houdini) stb.
• 3D jelenetek összeállítása (Adobe After Effects)
Teljes szöveg
Nézd meg, hogy kik vagyunk, és mit csinálunk!
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Alapfok