hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Marketing asszisztens

Marketing / Média > Marketing asszisztens

A saját területén piacvezető nemzetközi élelmiszer gyártó és forgalmazó vállalat HORECA és FMCG üzletágába Marketing asszisztens munkatársat keres
favourite
Cégnév
Segafredo Zanetti - Hungaria Kft.
Elvárások
▪ Felsőfokú végzettség (marketing vagy gazdasági)
▪ Marketing területen szerzett tapasztalat
▪ Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
▪ Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
▪ Hajlandóság Barista tanfolyam elvégzésére, majd ezek után a HORECA partnereink ezen irányú oktatására
▪ Rugalmasság, precíz munkavégzés
▪ Határozott fellépés, jó kapcsolatteremtő képesség
Amit ajánlunk
▪ Multinacionális vállalati háttér
▪ Versenyképes bérezés
▪ Barátságos, modern irodai környezet
▪ Béren kívüli juttatás
Feladatok
▪A reklám eszközök hatékony felhasználásának megtervezése, kivitelezése és felügyelete
▪ Kiállításokon való megjelenés megszervezése és ott a vállalat képviselete
▪ HORECA Franchise partnerek kezelése az értékesítéssel közösen
▪ A cég arculatának formázása a régiós előírások alapján
▪ együttműködés a társosztályokkal (értékesítés, könyvelés)
▪ Piackutatási eredmények kiértékelése
▪ Szponzorációs tevékenységek szervezése és felügyelete
▪ Social média tevékenység kezelése
▪ Projekt feladatok egyedül történő megvalósítása
▪ egyéb ad-hoc adminisztratív feladatok
Előny
▪ Német nyelvtudás
▪ Barista tapasztalat
▪ HORECA, vagy FMCG tapasztalat marketing területen
Szükséges nyelvismeret
Angol felső
Egyéb megjegyzés
Budapest, XIV. kerület
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok