hirdetés

Online Marketing Manager

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Marketing manager

A Mellow Mood Hotels jelenleg 12 szálloda üzemeltetője köztük a Párisi Udvar Hotel Budapesté. Marketing és kommunikációs csapatunkba kollégát keresünk
favourite
Cégnév
Mellow Mood Hotels
Elvárások
- Hasonló területen szerzett legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat
- Business Manager, Google Ads ismerete és mindennapos használata
- Pixel és remarketing ismeretek
- Nagyfokú önállóság
- Kreativitás, jó kommunikációs és együttműködési készség
- Nyitott személyiség, strukturált gondolkodásmód
- Szakszerűség és határidők betartása
- Angol nyelv legalább középfokú ismerete
Feladatok
- A szállodacsoport online értékesítési csatornáinak támogatása, marketingkommunikációs kampányainak koordinációja
- Részvétel a digitális marketingstratégia megvalósításában
- Kampányok tervezése az üzleti célokkal összhangban
- Hírlevelek készítése, kiküldése, utókövetése
- Google Ads kampányok menedzselése
- Google Analytics menedzselése
- Weboldalak fejlesztésének koordinálása
- Weboldalak tartalmi szerkesztése a Content Managerrel együttműködve
- Részvétel az éves tervezésben
- Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, szállodákkal
- Kimutatások, riportok készítése
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok