hirdetés

Digitális marketing munkatárs (határozott idő)

Marketing / Média > Marketing manager

A Budapesti Fesztiválzenekar digitális marketing munkatársat keres szülési szabadság idejére.
favourite
Cégnév
Budapesti Fesztiválzenekar
Elvárások
- min. 3 év szakirányú tapasztalat, az aktuális trendek és online marketingeszközök ismerete
- tapasztalat stratégiák, üzleti tervek, analitikák készítésében
- tapasztalat videógyártásban
- folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
- a klasszikus zene szeretete és ismerete előny, de nem kizáró követelmény
Amit ajánlunk
- versenyképes juttatási csomag
- dinamikus, vidám csapat
- innovatív marketingkörnyezet
- önálló munkavégzés
Feladatok
- stratégiák készítése és kivitelezése
- marketing- és költségterv készítés
- a weboldalak működésének, fejlesztésének, aktualizálásának menedzsmentje
- tartalomgyártás menedzsmentje
- rövidfilmek készítésének koordinációja
- CRM-rendszer kezelése és fejlesztésének menedzsmentje
- a zenekar hírleveleinek elkészítése és kiküldése
- online kampányok visszamérése és optimalizálása
- analitikák, riportok készítése, javaslattétel
- kapcsolattartás ügynökségekkel,
alvállalkozókkal, együttműködés a belső területekkel
- adminisztrációs feladatok ellátása (szerződések, megrendelők, teljesítési igazolások, számlák)
Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal az alábbi címre várunk:
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok