hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Grafikus

Marketing / Média > Grafika, kreatív

III. kerületi grafikai stúdiónk nemzetközi hipermarketet kiszolgáló csapatába keresünk munkatársat.
favourite
Cégnév
Yanza Design
Elvárások
Min. 1 éves releváns szakmai tapasztalat
InDesign, Photoshop, Illustrator magas szintű használata
Ügynökségnél szerzett tapasztalat előny
Amit ajánlunk
Versenyképes fizetés
Stabil munkahely
Barátságos légkör
Teljes munkaidős főállás
Feladatok
Katalógusok, szórólapok, plakátok, FB posztok, bannerek, online kampányok grafikai tervezése az alapoktól a leadásig
Fotók feldolgozása, retusálása
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok