hirdetés

PPC Specialist

Marketing / Média > Médiatervezés, -vásárlás

A világ legnagyobb kommunikációs ügynökség hálózatának tagja (WPP) a Team Red Media integrált ügynökségi modelljében új kollégát keresünk!
favourite
Teljes szöveg

Téged keresünk, ha igaz Rád, hogy:
• legalább 2 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel Google és Facebook hirdetések tervezésében, kezelésében
• felhasználói szinten ismered a Google Ads és a Facebook Ads Manager hirdetéskezelőket
• felhasználói szinten ismered a Google Analytics rendszerét
• legalább alapszinten ismered a Google Data Studio eszközt
• Excel tudásod magabiztos (pivot táblák kezelése, alapbeállítások ismerete)
• pontos és precíz vagy
• ismered és nyomon követed a legújabb digitális hirdetési trendeket
• analitikus gondolkodásmóddal rendelkezel
• legalább társalgási szintű az angol nyelvtudásod

Feladataid közé fog tartozni:
• PPC kampányok (Google, Facebook) tervezése, feltöltése, menedzselése, optimalizálása, elemzése
• szövegírás a PPC kampányokhoz
• kapcsolattartás a kiemelt PPC ügyfelekkel
• adatelemzés és optimalizálási tanácsadás
• riportok megértést segítő adatvizualizációja
• újdonságok ismerete, folyamatos szakmai önképzés

Amit ajánlunk:
• folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
• versenyképes fizetés és juttatási csomag
• nemzetközi, kutyabarát munkakörnyezet
• laptop és mobiltelefon

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok