hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Account Managert keresünk

Marketing / Média > Értékesítés, account

A nemzetközi ügyfelekkel rendelkező, többszörösen díjnyertes VMLY&R reklámügynökség Account Managert keres.
favourite
Elvárások
· legalább 2 éves ügynökségi tapasztalat integrált projekteken
· digitális kampányok projekt menedzsmentjében szerzett jártasság
· tárgyalóképes angol nyelvtudás
· proaktív hozzáállás
· alapos, figyelmes, lendületes munkavégzés
Amit ajánlunk
· fejlődési lehetőség ismert márkákon és integrált projekteken
· profi és tapasztalt csapat, akiktől érdemes tanulni
· versenyképes fizetés és stabil ügynökségi háttér.
Feladatok
· az ügynökség munkáinak koordinálása
· az ügyféllel való közvetlen kapcsolattartás
· a munkával kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása
· a határidők betartása
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Egyéb