hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Art Directort keresünk!

Marketing / Média > Egyéb

A VMLY&R nemzetközi reklámügynökség budapesti irodájába ART DIRECTORT keresünk!
favourite
Elvárások
- legalább 3 év reklámügynökségi tapasztalattal rendelkezel
- képben vagy a reklámok világában itthon és nemzetközi szinten is
- magas esztétikai érzékkel bírsz
- szereted a csapatmunkát
- motivál, ha egyszerre több projektben is dolgozhatsz
- profi szinten használod az Adobe programokat és ismered a mai nyomdai technikákat

Amit ajánlunk
- világszintű, nagy tapasztalattal bíró reklámügynökségi háttér
- klassz csapat
- neves ügyfélportfólió
- fejlődési lehetőség
- versenyképes bér
- kellemes, jól megközelíthető, kutyabarát iroda
Feladatok
- aktív részvétel a kreatív folyamatokban
- kampányok kidolgozása a kreatív ötlettől a grafikai kivitelezésig
- ATL, BTL és digitális anyagok fejlesztése
- kreatív projektek önálló menedzselése
- operátorokkal, grafikusokkal való hatékony együttműködés, a kreatív projekt team koordinálása
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Egyéb