hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Az Interakció Produkció televíziós szerkesztőt keres azonnali kezdéssel!

Marketing / Média > TV, rádió, kábel szerkesztés

Televíziós műsorok, reklámok és online videók gyártásával foglalkozó budapesti cég, televíziós szerkesztőt keres.
favourite
Elvárások
- középfokú végzettség
- televíziós műsorok készítésében, külső forgatási helyszíneken szerzett tapasztalat
- Office és Premiere (vagy Avid) haladó szintű ismerete
- jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- kiváló íráskészség, jó helyesírás
- precíz munkavégzés
- rugalmasság
Amit ajánlunk
- Önálló munkavégzés, felelősségteljes feladatok
- Több mint 15 éves múltra visszatekintő vállalati háttér
- Kreatív csapat
Feladatok
- kreatív munkavégzés
- adás előkészítése, leszervezése
- adásmenet, narráció, műsorvezetői konf írása
- forgatás lebonyolítása a helyszínen
- adás leválogatása Premiere-en
- adáshoz tartozó PR cikk írása
- ad-hoc problémák önálló megoldása
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok