hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Senior Account Manager

Marketing / Média > Marketing manager

A DOT Creative új munkatársat keres budapesti irodájába
favourite
Cégnév
DOT Creative
Elvárások
- felsőfokú, gazdasági/kommunikációs végzettség
- 4-5 éves kreatív ügynökségi tapasztalat
- kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, precizitás
- felelősségteljes, önálló és gyors munkavégzés
- tárgyalóképes angol nyelvtudás
- jó prezentációs készség, proaktív, stratégiai gondolkodás
- rugalmasság, folyamatos fejlődni akarás
Amit ajánlunk
- biztos, hosszú távú munkalehetőség
- korrekt, bejelentett jövedelem
- stratégiai gondolkodás magas szintű elsajátításának lehetősége
- kreatív, változatos projektek
- fiatalos, vidám csapat
- igényes, kutyabarát munkahely
Feladatok
- projektjeink menedzsmentje
- kapcsolattartás az ügyfelekkel, alvállalkozókkal, társügynökségekkel
- inspiratív kreatív briefek, árajánlatok, prezentációk készítése
- projektek pénzügyi managementje
- piaci igények és ügyfél elvárások folyamatos monitorozása
Szükséges nyelvismeret
Angol felső
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok