hirdetés

Junior social manager/szövegíró

Marketing / Média > Egyéb

A Nitro Communications junior social manager-t/szövegírót keres.
favourite
Cégnév
Nitro Communications Kft
Elvárások
- Tartalom előállításban szerzett gyakorlat
- Facebook, Instagram
- Kommunikációs készséged erős szóban és írásban, röviden, kreatívan és talpraesetten fogalmazol
- Angol nyelvismeret
- min. 2 év gyakorlati tapasztalat
Amit ajánlunk
- izgalmas és összetett projektek
- változatos termékek
- nemzetközi partnerek
- modern és igényes munkakörnyezet
- fiatalos, lendületes, dinamikusan fejlődő csapat
Feladatok
- online marketing projektekhez kapcsolódó tartalomgyártás, kreatív szövegírás
- koncepcióalkotás
- webszövegírás
- hírlevelek írása, szerkesztése

Előny
- Online fókuszú kampányok koordinálásában szerzett tapasztalat
- Influencer marketingben szerzett tapasztalat
- Grafikai és videós programok emeltszintű ismerete

Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok