hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Traffic Manager / DTP Account Manager

Marketing / Média > Egyéb

A nemzetközi ügyfelekkel rendelkező, többszörösen díjnyertes VMLY&R reklámügynökség Traffic managert/DTP Account Managert keres.
favourite
Elvárások
• digitális kampányok projekt-menedzsmentjében szerzett jártasság
• tárgyalóképes angol nyelvtudás
• proaktív hozzáállás
• alapos, figyelmes, lendületes munkavégzés
Amit ajánlunk
• fejlődési lehetőség ismert márkákon és izgalmas projekteken
• profi és tapasztalt csapat, akiktől érdemes tanulni
• versenyképes fizetés és stabil nemzetközi ügynökségi háttér
Feladatok
• az ügynökségi studió munkáinak koordinálása
• ügyfelekkel való közvetlen kapcsolattartás
• a fenti munkákkal kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása
• a határidők betartása
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok