hirdetés

ACCOUNT MANAGER(eke)T KERESÜNK!

Marketing / Média > Értékesítés, account

Most itt van a kiváló lehetőség, hogy account manager pozícióba csatlakozz a Positive Adamskyhoz. Minden infó itt: http://adamsky.hu/career
favourite
Elvárások
- minimum 3 év ügynökségi tapasztalat
- stratégiai szemléletmód, prezentációs készség
- lelkes hozzáállás, pozitív személyiség, terhelhetőség
- alapos, precíz, megbízható munkavégzés
- English is a must
Amit ajánlunk
- profi munkatársak, jó hangulat
- változatos projektek, nagy márkákon is
- igényes munkakörnyezet
- versenyképes fizetés és stabil ügynökségi háttér
- aktívan működtetett teljesítményértékelési rendszer
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok