hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Account executive munkatársat keresünk

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

Nemzetközi márkák, jó hangulat, fejlődési és tanulási lehetőség, integrált kommunikáció és izgalmas projektek várnak egy belvárosi butikügynökségnél.
favourite
Feladatok
• Kapcsolattartás az ügyféllel, alvállalkozókkal
• Projektmenedzsment
• Árajánlatok összeállítása
• Kapcsolódó adminisztráció
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Teljes szöveg
Nemzetközi márkák, jó hangulat, fejlődési és tanulási lehetőség, integrált kommunikáció és izgalmas projektek várnak egy belvárosi butikügynökségnél, ha 2-3 év ügynökségi tapasztalattal, felsőfokú végzettséggel és töretlen lelkesedéssel rendelkezel.
Várjuk CV-det fizetés megjelöléssel.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok