hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Az Interakció Produkció gyártásvezetőt keres azonnali kezdéssel!

Gyártás / Műszaki > Gyártásvezető

Televíziós műsorok, reklámok és online videó gyártásával foglalkozó budapesti cég gyártásvezetőt keres.
favourite
Elvárások
- minimum középfokú végzettség
- MS Office haladó szintű ismerete
- jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- pontos, precíz munkavégzés
- rugalmasság
- televíziós műsorok gyártásában szerzett releváns tapasztalat
- számlaképesség
Feladatok
- éves terv elkészítése, végrehajtása és ellenőrzése
- költségvetések, tervek kidolgozása
- rendszeres riport a producer felé
- stáb napi szintű koordinálása
- ad-hoc problémák önálló megoldása
- alvállalkozói szerződések és számlák kezelése
- achiválás felügyelete
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok