hirdetés

Grafikus

Marketing / Média > Grafika, kreatív

III. kerületi grafikai stúdiónk nemzetközi élelmiszer-üzletláncot kiszolgáló csapatába keresünk részben DTP operátori feladatokra munkatársat.
favourite
Cégnév
Yanza Design Kft.
Elvárások
Min. 1 éves DTP és/vagy grafikusi tapasztalat
InDesign, Photoshop, Illustrator magas szintű használata
Ügynökségnél szerzett tapasztalat előny
Amit ajánlunk
Versenyképes fizetés
Stabil munkahely
Barátságos légkör
Teljes munkaidős főállás
Feladatok
Katalógusok, szórólapok, plakátok, FB posztok, bannerek, online kampányok grafikai tervezése, nyomdai előkészítése alapoktól a nyomdai leadásig
Fotók feldolgozása, retusálása
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés