hirdetés

Content Specialist

Marketing / Média > Egyéb

Nincs nálad nagyobb influ szakértő?! Itt a helyed!
favourite
Teljes szöveg
Dolgozz Content Specialist-ként nemzetközi márkákon az ország legnagyobb médiaügynökségénél!

Mit várunk?
• legyen tapasztalatod kreatív, PR területről és/vagy média oldalról
• ismerd a hazai (különösen online) média - és influencer piacot
• dolgozz önállóan a kampányaidon
• kommunikálj gördülékenyen írásban és szóban is - same in english

Milyen feladataid lesznek?
• ügyfeleink influencer és PR kampányainak tervezésében való részvétel, koordinálás
• projektkoordináció a házon belüli tervező- és specialista csapatok között
• magyar és angol prezik készítése és előadása az ügyfeleinknek
• média és közösségi média trendek nyomon követése

Mit tud a Wavemaker?
• mi vagyunk az ország legjobb médiaügynöksége (Recma, M+)
• nemzetközi márkákon, sokszínű projekteken dolgozunk
• nyitottak vagyunk az innovációra, az új ötletekre, és támogatunk is benne
• a juttatásokat felsorolni is hosszú, de majd szóban mesélünk 
• a kutyádat sem kell otthon hagynod, ha nálunk dolgozol

Ha szeretnél Te is csapatunk tagja lenni:
és
 töltsd ki a következő kérdőívet: https://forms.gle/qDog4rdfuwLJfw457
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok