hirdetés

Grafikus Operátor

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Grafikus operátort keresünk! Legyél az új kreatív munkatársunk a Nitroban, az adatvezérelt marketing egyik piacvezető, innovatív hazai ügynökségében!
favourite
Cégnév
Nitro Communications Kft
Teljes szöveg
FELADAT:
- eDM, landing oldalak mutálása, bannerek, social media posztok tervezése
- képszerkesztés, retusálás
- nyomdai anyagok tervezése, szerkesztése, előkészítése

ELVÁRÁSOK:
- Minimum 2 év tapasztalat grafikus operátor munkakörben
- Programismeret: Adobe Indesign, Illustrator, Photoshop
- Tapasztalat a digitális megjelenések tervezésében
- munkavégzés önállóan és csapatban
- Nyomdai ismeretek
- Kreatív gondolkodás, szépérzék

AMIT KÍNÁLUNK:
- Kreatív és változatos feladatok
- Versenyképes jövedelem
- Fiatal dinamikus csapat
- Kellemes munkahelyi légkör, iroda a III. kerületben
Addig is, tudj meg rólunk többet itt: https://nitro-communications.com/hu/
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok