hirdetés

Kreatív DTP operátort / grafikust keresünk csapatunkba

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Szeretnéd kreativitásodat egészségtudatos kozmetikumok területén kamatoztatni? Nálunk a helyed szeptembertől!
favourite
Cégnév
Dr.Kelen
Elvárások
- vizuális igényesség
- gyors és precíz munkavégzés
- nyomdai előkészítésben, kivitelezésben, kapcsolódó ügyintézésben tapasztalat
- Adobe programok (Photoshop, Indesign, Illustrator), Office programok magabiztos ismerete PC-n
- digitális, szita, offset,stb. nyomdatechnikák ismerete megrendelői oldalról
Amit ajánlunk
- változatos feladatok
- stabil háttér
- vidám, összetartó csapat
- családias hangulat
Feladatok
- meglévő arculati elemek mutálása kozmetikai termékek csomagolásán, print és online kreatívokon
- esetenként egyéb kreatívok tervezése
- nyomdai előkészítés, nyomdákkal való kapcsolattartás, ehhez kapcsolódó admin
Előny
-kkv-s tapasztalat
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok
munkaidő Munkaidő Részmunkaidő