hirdetés

Junior marketing managert keresünk

Marketing / Média > Marketing manager

A Dr. Rose Magánkórház részeként működő Budapest Plasztikai Intézetbe JUNIOR MARKETING MANAGER munkatársat keresünk.
favourite
Teljes szöveg
Feladatok:
• Budapest Plasztikai Intézet marketing feladatainak ellátása
• Marketingterv kidolgozásában részvétel marketing vezető irányításával
• Marketing kampányok menedzselése
• Social csatornák menedzselése: facebook, youtube, instagram, blogok
• Weboldal rendszeres karbantartása, aktualizálása
• Kapcsolattartás partner cégekkel és alvállalkozókkal
• Versenytárs figyelés
• Kisebb szövegírói feladatok
• Nyomdai anyagok gyártásának koordinációja
• Adminisztrációs feladatok, riportok készítése

Elvárások:
• Felsőfokú gazdasági vagy marketing végzettség
• 1-2 év marketing területen vagy reklámügynökségnél szerzett tapasztalat
• Social mediák alapos ismerete, jártasság social média csatornák menedzselésében
• Angol nyelv társalgási szintű ismerete
• Proaktív személyiség
• Precizitás, önálló munkavégzés

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok