hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Kampány menedzsert keresünk - tedd teljesebbé csapatunkat Magaddal!

Marketing / Média > Médiatervezés, -vásárlás

Folyamatosan fejlődő magyar OOH sales house keresi csapatának új tagját, MOM Park melletti családias környezetbe.
favourite
Elvárások
• 3 éves out of home médiapiac ismerete (a klasszikusokon túl)
• stratégiai és ügyfélcentrikus szemléletmód
• magabiztosság, precizitás
• szépérzék és igényesség
• kiváló kommunikációs készség
• OMA, google térkép
• megoldás orientáltság
• JPÉ
Amit ajánlunk
• versenyképes fizetés
• hosszútávú lehetőségek
• egyéb juttatások
• közös kávézás
• modern munkaeszközök
• önálló munkavégzés
• maximális idő/hatékonyság elve, nincs hétvégi vagy esti túlórázás
• segítő, maximálisan együttműködő csapat
• változatos feladatok és projektek
• teljeskörű VIR az adminisztrációs terhek csökkentése érdekében
• nyitott ajtó az új ötletekre
Feladatok
• kampányok önálló menedzselése, ajánlatkészítés
• médiamix tervezés
• kampány optimalizálás
• több irányú és folyamatos kapcsolattartás
• aktualizálások, adminisztráció
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok