hirdetés

Marketing Manager

Marketing / Média > Marketing manager

Téged keresünk, ha megismernéd az ügyfél-oldali marketing változatos és tanulságos világát!
favourite
Cégnév
Heavy Tools - General Capital Kft.
Elvárások
- marketing, illetve marketing-kommunikációs tapasztalat (min. 3 év), ügyféloldali vagy ügynökségi háttérrel
- önállóság, gyors, precíz munkavégzés
- rugalmasság, együttműködő, megoldás orientált személyiség
- kiváló kommunikációs képesség
- stratégiai, komplex gondolkodás
- aktívan használt, minimum középfokú, üzleti angol nyelvtudás
Amit ajánlunk
- remek karrier lehetőség a hazai divatszakma egyik legdinamikusabban fejlődő szereplőjénél
- megismerheted a marketing szakmát kreatív, változatos feladatokon keresztül
- fiatal dinamikus csapat
- kellemes irodai környezet
- versenyképes jövedelem
Feladatok
- a márka marketing stratégiájának kialakítása és annak hatékony megvalósítása, koordinációja mind a magyar piacon, mind a környező országokban
- kampányok felépítése, eredmény orientált ügynökségi koordináció (reklám, PR, rendezvény, média, stb.)
- marketing büdzsé folyamatos ellenőrzése és vezetése
- együttműködés a társosztályokkal (tervezés, logisztika, pénzügy, bolti hálózat, stb.), hatékony értékesítés-támogatással
- katalógusok, kiadványok, bolti eladáshelyi marketing anyagok (POS) elkészítésének és gyártásának menedzsmentje
- konkurencia figyelés, piacelemzés
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Egyéb megjegyzés
Ezek vagyunk mi: www.heavytools.com
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok