hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Rutinos, kreatív hirdetésvezetőt keresünk!

Értékesítés > Egyéb

A Patika Tükör Lapkiadó hirdetésvezető munkatársat keres.
favourite
Elvárások
• minimum 3 éves, hasonló területen szerzett értékesítési tapasztalat
• szakirányú végzettség
• jó kommunikációs készség, kreativitás
• önálló munkavégzés
• MS Office felhasználói szintű ismerete, MAC előnyt jelent
• ügynökségi kapcsolatrendszer, felsőfokú végzettség, angol nyelvtudás előnyt jelent
Amit ajánlunk
• versenyképes jövedelem
• fejlődési lehetőség, szakmai előmenetel
• stabil, megbízható kiadói háttér
• fiatalos, jó kedélyű csapatban való munka lehetősége
• kellemes, zuglói környezet
Feladatok
• hirdetési vezető feladata a hirdetési stratégia kialakítása,
• a kiadó print és online portfóliójának értékesítése,
• munkatársak koordinálása
• meglévő partnerekkel kapcsolattartás,
• új partnerek akvirálása,
• elemzések, jelentések készítése.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok