hirdetés

Online marketing menedzser - ZEN Studios

Marketing / Média > Marketing manager

Játékszoftver fejelsztő cég, online marketing menedzsert keres
favourite
Cégnév
ZEN Studió Kft
Elvárások
- önállóság
- problémamegoldás
- rugalmasság
- együttműködés másokkal
- kiváló kommunikáció magyar és angol nyelven
Amit ajánlunk
- rendezett, tágas iroda
- kényelmes, easy-to-use munkarendszer
- versenyképes juttatás
Feladatok
- online marketingstratégiák kidolgozása és kezelése
- értékesítési fókuszú digitális kampányok menedzselése (Google Ads, Facebook, remarketing eszközök),
- közösségi média csatornák stratégiájának kidolgozása, működtetése
- termékközpontú SEO, ASO és kereső optimalizációs stratégiák kidolgozása
- marketingköltségek folyamatos nyilvántartása, rögzítése, havi jelentése
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok
munkavégzés helye Munkavégzés helye Pest megye