hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

PR asszisztens / junior account executive pozíció @Well PR

Marketing / Média > Tanácsadás, PR

Szeretnél egy jó csapatban, izgalmas márkákon és projekteken dolgozni? Ráadásul érdekel a szépségipar és a blogok világa? Akkor jelentkezz hozzánk!
favourite
Cégnév
Well PR
Elvárások
- jó kommunikációs- és íráskészség
- precizitás
- jó problémamegoldó és szervezőkészség
- proaktív hozzáállás
- csapatmunka
Amit ajánlunk
- dinamikus csapat
- kreatív feladatok
- világmárkák
- fejlődési és előrelépési lehetőség
- versenyképes juttatás
Feladatok
- kommunikációs projektek kidolgozásában és megvalósításában való aktív részvétel
- ügyfelekkel, médiával és bloggerekkel való kapcsolattartás
- médiafigyelés és reportok készítése
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok