hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Social Content Manager @UP

Marketing / Média > Internet / multimédia / IT

Mi social content managert keresünk, te pedig másik állást, ha ezt az oldalt nézed. Jelentkezz és elmeséljük, miért nem akarsz majd tőlünk váltani!
favourite
Cégnév
UP Advertising Kft.
Elvárások
Közösségi oldalakkal kelsz és fekszel, ez a szenvedélyed
• 2-3 éves tapasztalatod van tartalomelőállítás területén
• Határozott vagy és életteli
• Az angol sem okoz gondot
• Szeretsz önállóan gondolkodni és képes vagy csapatban dolgozni
• Szűkös határidők mellett is jól priorizálsz
Feladatok
Tartalomstratégia tervezése, megvalósítása és utókövetése
• Community management a közösségi média platformokon (Facebook, Instagram, Youtube, Linkedin)
• Tartalom management eszközök kezelése és riportok készítése (SocialBakers, Hootsuite)
• Együttműködés a kreatív divízió tagjaival a közösségi médiára adaptált koncepciók kialakításában
• Aktív részvétel az ügyfélszerzésre irányuló projektekben
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok