hirdetés

Art Directort keresünk csapatunkba!

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Legyél az új kreatív a Nitroban, az adatvezérelt marketing egyik piacvezető, innovatív hazai ügynökségében.
favourite
Elvárások
- Min. 2 év tapasztalat grafikus munkakörben
- Adobe PS, Illustrator és InDesign magas szintű ismerete
- Tapasztalat a digitális megjelenések tervezésében
- Nyomdai ismeretek
- Kezdeményezőkészség, határozottság
- Jó érvelőkészség, magabiztos verbális vizuális kommunikációs- és prezentációs képesség
- Analitikus, kreatív és absztrakt gondolkodás
Amit ajánlunk
- Kreatív és változatos feladatok
- Versenyképes jövedelem
- Fiatal dinamikus csapat
- Kellemes munkahelyi légkör, iroda a III. kerületben
Feladatok
- Vizuális koncepciók, logó, arculat-tervezés és kivitelezés, arculati kézikönyvek készítése,
- Csomagolástervezés,
- ATL és OOH, brosúrák, leafletek grafikai munkái,
- Website-ok, online és mobil felületek tervezése
- BTL/POS: szóróanyagok, kampányanyagok, hirdetések, sajtómegjelenések, sales anyagok kreatív tervezése, grafikai kivitelezése,
- Prezentációk grafikai tervezése
Addig is, tudj meg rólunk többet itt:
www.nitro-communications.com
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok